0 216 939 50 00
 • Yeni Mitsubishi Outlander Türkiye'de 08.10.2013
  Üstün güvenlik, konfor ve yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Mitsubishi Motors’un 7 kişilik yeni SUV aracı Mitsubishi Outlander Türkiye’de
   
  2012 yılı Cenevre Otomobil Fuarı’nda konsepti tanıtılan Yeni Mitsubishi Outlander’ın Türkiye satışlarına Ekim ayında başlandı. Mükemmel tasarımı, üstün güvenlik özellikleri, yakıt ekonomisi, çevre duyarlılığı, sürüş performansı ve konforu ile ön plana çıkan Yeni Outlander, 2.0L MIVEC motor ve CVT şanzımana sahip. 150 PS maksimum güce ve 195 Nm torka sahip olan Yeni Outlander ortalama 6,7 l/100 km yakıt tüketimi ile oldukça iddialı. 155 g/km karbon salımı ile de çevreye son derece duyarlı olduğunu kanıtlıyor.
   
  Yeni Mitsubishi Outlander güvenlikte birinci
   
   
  Yeni Mitsubishi Outlander Auto Stop&Go sistemi ile yakıt ekonomisi sağlıyor
   
  “Auto Stop&Go” teknolojisi ile donatılan Yeni Outlander, bu sistem sayesinde çevreyi korurken üstün yakıt ekonomisi sunuyor. Yoğun trafikte beklerken veya kırmızı ışıkta durulduğunda bu sistem motoru otomatik olarak durduruyor ve yakıt sarfiyatını minimuma indiriyor. Elektronik kontrol edilen 4 çeker sistemi ile donatılan Outlander’da eco, auto ve lock olmak üzere üç sürüş modu bulunuyor. Ekonomik sürüş destek sistemi sayesinde de maksimum ekonomi sağlıyor. Ayrıca rakiplerine göre hafifliği ile ön plana çıkan Outlander, bu sayede yakıt tüketimini de daha aza indiriyor. 
   
  Yeni Mitsubishi Outlander maksimum konfor sunuyor
Copyright © 2017 Temsa Motorlu Araçlar. Tüm hakları saklıdır.