0 216 939 50 00
 • Mitsubishi Outlander Yenilendi 08.10.2013
  Üstün güvenlik, konfor ve yakıt tüketiminin bir arada bulunduğu Mitsubishi Motors’un 7 kişilik SUV aracı Mitsubishi Outlander yenilendi. 
   
  Üstün güvenlik özellikleri ve yakıt ekonomisine sahip Mitsubishi Outlander’da ön ızgara, ön ve arka tampon tasarımı değişti. Yeni jant tasarımı, eklenen çamurluklar, ön ve arka tampon koruma ile Yeni Outlander SUV karakterini daha da öne çıkarıyor. Kırmızı renk seçeneği de yapılan yenilikler arasında bulunuyor.
   
  Çevre duyarlılığı, sürüş performansı ve konforu ile ön plana çıkan Yeni Outlander, 2.0L MIVEC motor ve CVT şanzımana sahip. 150 PS maksimum güce ve 195 Nm torka sahip olan Yeni Outlander ortalama 6,7 l/100 km yakıt tüketimi ile oldukça iddialı. 155 g/km karbon salımı ile de çevreye son derece duyarlı olduğunu kanıtlıyor.
   
  Üstün donanım özelliklerinin yanı sıra mükemmel güvenlik özellikleri ile Mitsubishi Outlander dikkatleri üzerine çekiyor. RISE gövde yapısı, ASTC, 7 adet SRS hava yastığı, HSA (Yokuş kalkış destek) gibi üstün güvenlik özelliklerini bir arada sunan Yeni Outlander EuroNcap’ten 5 yıldız aldı. “Auto Stop&Go” teknolojisi ile donatılan Yeni Outlander, bu sistem sayesinde çevreyi korurken üstün yakıt ekonomisi sunuyor. Elektronik kontrol edilen 4 çeker sistemi ile donatılan Outlander’da eco, auto ve lock olmak üzere üç sürüş modu bulunuyor. Ekonomik sürüş destek sistemi sayesinde de maksimum ekonomi sağlıyor.
   
Copyright © 2017 Temsa Motorlu Araçlar. Tüm hakları saklıdır.